Connect with us

Salve TV

To jedno zdanie wstrząsnęło jego życiem

Czy cuda zdarzają się naprawdę? W jaki sposób odkryć je, kiedy w wieku 13 lat traci się tatę? Sebastian, nieśmiały nastolatek, który po śmierci ukochanego ojca ucieka w gry komputerowe i jedno zdanie katechety, które wstrząsa całym jego życiem. Przykład Sebastiana to prawdziwy cud, który się dokonał.

Hope4Street to dzieciaki z warszawskiej Pragi, które postanowiły zmienić swoje życie. Zespół to autorska idea arteterapii realizowana przez Annę Szmidt. Powstał w 2012 roku. Na początku animowany przez Annę Szmidt w formie zajęć dodatkowych po godzinach pracy świetlicy “Mały Książę” przy ul. Ząbkowskiej 4 z kilkoma dziećmi. Teraz zespół liczy ok. 20 osób i wciąż się rozwija. “Budujemy cywilizację miłości, o której mówił Jan Paweł II. Naszym obowiązkiem jest podejmowanie działań, zmieniających rzeczywistość w placówkach z najtrudniejszą polską młodzieżą.” – mówią twórcy projektu

Salve TV

Wierzyłem w szatana

Wierzyłem w szatana świadectwo Artura

Był członkiem zorganizowanej grupy przestępczej. Narkotyki, ogromne pieniądze, seks, alkohol, imprezy, najnowsze samochody. Miał wszystko. Aż w końcu trafił do zakładu karnego, w którym spędził prawie 7 lat. Odeszła od niego żona i koledzy. To właśnie w tym miejscu zaczął zajmować się okultyzmem. Przeklinał Boga. W jego życiu zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Był na dnie. W końcu postanowił zawołać i to jedno zdanie stało się przełomem w jego życiu. Po 30 latach doświadczył mocy Boga Żywego.

ŚWIĘTY OGIEŃ to historie nawrócenia, pogmatwane życiorysy, historie działania Bożego światła w życiu. Chcesz podzielić się świadectwem swojej wiary? Napisz na adres swiety.ogien.swiadectwa@gmail.com.

Kontynuuj czytanie

Salve TV

Z ciemności do światła

Z ciemności do światła

Odrzucona, zaczęła uciekać od zranień. Jako nastolatka brała narkotyki, imprezowała i upijała się do nieprzytomności. Zależało jej, by wyłączyć świadomość. W końcu sama została dilerką. Jednak Bóg się o nią upomniał, a teraz ona sama upomina się o zagubione dzieciaki i za pomocą arteterapii zaraża pasją i wartościami.

Hope4Street to dzieciaki z warszawskiej Pragi, które postanowiły zmienić swoje życie. Zespół to autorska idea arteterapii realizowana przez Annę Szmidt. Powstał w 2012 roku. Na początku animowany przez Annę Szmidt w formie zajęć dodatkowych po godzinach pracy świetlicy “Mały Książę” przy ul. Ząbkowskiej 4 z kilkoma dziećmi. Teraz zespół liczy ok. 20 osób i wciąż się rozwija. “Budujemy cywilizację miłości, o której mówił Jan Paweł II. Naszym obowiązkiem jest podejmowanie działań, zmieniających rzeczywistość w placówkach z najtrudniejszą polską młodzieżą.” – mówią twórcy projektu.

Kontynuuj czytanie

NAJPOPULARNIEJSZE